„Svatomartinské veselí"

Již deset let drží krásnou tradici „Svatomartinského veselí“ Charita Moravská Třebová. Rádi na tuto akci půjčíme sál Na Písku. Letos bylo vybráno datum 6. listopadu.

Úvodní slovo si vzala paní ředitelka Ludmila Dostálová z charity, přivítala hosty, seznámila přítomné s programem a poté již mohla propuknout zábava. Od prvních tonů začala většina klientů tančit, pozadu nezůstali ani naši žáci. Během odpoledne se na parketu předvedly mažoretky Poupata z Rozstání a své dovednosti předvedli žáci ZUŠ Moravská Třebová. K tanci a poslechu hrála celý den skupina Domino. Před večeří dorazil i Svatý Martin na bílém koni a nechybělo ani zábavné losování o ceny. Bohatý program si všichni náramně užili.

Velmi aktivně a s nadšením pomáhala organizátorům skupina dobrovolníků složená z žáků Vojenské střední školy. Našli si však i čas na zábavu a tanec. Všech deset žáků tak bylo v průběhu celého odpoledne i večera skvělou obsluhou i milými společníky.

Příkladnou reprezentaci školy předvedli žáci, jmenovitě Anežka Adámková, Kateřina Formanová, Michal Gula, Dominik Krejčí, Natálie Kadlčíková, Simona Mairychová, Petr Ondra, Linda Rounová, Nela Strnadová a Petr Štěch.

Akce se konala pod záštitou a finanční hejtmana Pardubického kraje Martina Netolického, za přispění města Moravská Třebová a ve spolupráci s VSŠ a VOŠ MO v Moravské Třebové.

A za rok se těšíme opět na shledanou.

Lucie Vašáková, DiS.

dsc-4298.jpg dsc-4308.jpg dsc-4317.jpg dsc-4321.jpg dsc-4332.jpg dsc-4345.jpg dsc-4349.jpg dsc-4352.jpg