Otevřeno, vstupte.

Letošní první Den otevřených dveří je od pátku 20. října za námi. Jeho bilance je 470 návštěvníků, kteří se přišli seznámit s tím, co škola nabízí. Někdo přišel jen ze zvědavosti, ale většinou to byl zájemce a jeho doprovod.

Jako již tradičně byla připravena prezentace v sále Na Písku a poté následovala prohlídka školy v doprovodu žáků třetího ročníku. Celá návštěva zabrala zhruba 2 hodiny času, ale k vidění bylo opravdu vše, co škola nabízí. Od učeben jak klasických tak odborných, přes tělocvičny, sportoviště, prostory pro volnočasové aktivity po stravovací a ubytovací prostory. Nesmíme zapomenout ani na asi nejvíce atraktivní část a tou je ukázka sebeobrany v režii žáků školy. Po celou dobu prohlídky odpovídali „průvodci“ na zvídavé dotazy o výuce, životě ve škole a celkové náročnosti studia. Přeci jen, kde jinde získat nejlepší informace. Kdo už byl na místě rozhodnut, využil přítomnost pracovníků rekrutačních pracovišť a udělal první kroky k tomu stát se žákem prvního ročníku ve školním roce 2018/19.

Děkujeme všem žákům, kteří byli do organizace Dnů otevřených dveří zapojeni, za reprezentaci školy.

V letošním roce máte ještě dvě možnosti, 24. listopadu a 15. prosince, nahlédnout za bránu školy. Takže přijďte, budeme se těšit.

Lucie Vašáková, DiS.

01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg 06.jpg 07.jpg 08.jpg 09.jpg 10.jpg