Hlavní stránka

Jessieho skautský archiv
 

archiv Železného kruhu

TOPlist

Založeno 1. května 2007.

Komentáře k článku Kvíčalovské přezdívky 14: Jiřka

Jiřko, vše nejlepší... a vítej v klubu!

OdpovědětJessie, 17.10.2017 00:45

Souhlasím s Boobem, že není od věci pro jednou trochu vybočit z „vyježděných kolejí“ seriálu o kvíčalovských přezdívkách, když je to v souvislosti s životním jubileem dobré ženy dobrého kamaráda. Přidávám se s přáním všeho nejlepšího, samozřejmě včetně zdraví a životní pohody, a ať vám to společně i nadále klape, třeba jako motor Žluťáku v nejlepší formě (blahé paměti :-)

Jiřka

OdpovědětBooB, 17.10.2017 09:06

Tak bych soudil ,že Vám to v mládí spolu slušelo.V současné době to jen

tak trochu kazí Aladin . . .

Ta fotka - Jiřka s batohem na zádech a s horou, ve mě vybudila vzpomínku na Fagaraš. Jak jste mi ( Ňouňa ) nastrkali v nestřeženěm okamžiku do batohu kamení a jelikož se nebylo kam ukrýt, tak jste mě vyfotili při choulostivé situaci... bando.

BooB

RE: Jiřka

OdpovědětJessie, 17.10.2017 09:17

Ta fotka "kráčející krosna" se nedala nezařadit, jak jsem přečetl tvoji vzpomínku z Fagaraše, hned jsem si na ni vzpomněl a vyštrachal ji z archivu :-)

Poděkování

OdpovědětAladin, 17.10.2017 19:54

Milí kamarádi jste dnes již druzí, kteří jste mě rozplakali. Prvním byl můj starší syn Honza, který mi ráno poděkoval za to, že jsem se před těmi pár lety narodila.

PS: jsem upřímně ráda, že jsem se vám vpašovala do Kvíčalovských přezdívek.

Jiřka

Gratulace

OdpovědětLenka, 18.10.2017 17:38

Jiři, já se taky přidávám s velkou gratulací,... a říkám si, jak se s tou pětkou na začátku pěkně rozrůstáme :-). Takže hlavně ať vše klape podle Tvých představ a ve zdraví život jedeš dál na plný pecky a neubíráš plyn... :-)