Hlavní stránka

Jessieho skautský archiv
 

archiv Železného kruhu

TOPlist

Založeno 1. května 2007.

Komentáře k článku 24. ročník Cross country (2017)

Jen tak na okraj

OdpovědětJessie, 19.06.2017 14:09

Dobrá akce => dobrý článek. Samozřejmě mě mrzelo, že jsem letos nemohl vyrazit taky, ale sotva doléčená nemoc tentokrát velela k opatrnosti. Tak doufám zase příště. A jen tak mimochodem - kdo že to tedy letos vlastně vyhrál? Vím, že o vítězství na CC zas až tak nejde, to jen pro historickou úplnost ;-)

výsledky

OdpovědětAladin, 19.06.2017 20:02

No právě - my legendy, ale ke všem ostatním mi to připadá nefér, ale zase k Milhauzovi a Dejfovi proč bychom se nepochlubili. Já ty výsledky někde pohledám.

Hodnocení

OdpovědětHolli, 21.06.2017 10:50

Dokud se závodilo, tak to šlo, ale cesta zpět pro mě (jezdím všudě autem, na kole jen do práce a to ke všemu jen občas) byla fakt úmorná (nohy nesloužili a zadek bolel), naštěstí jsem už v Chornicích dostal spásný nápad, ke kterému jsem se upnul, a to ten - zajít na benzínku na kafe a párek v rohlíku. Uskutečnili jsme to spolu s Jankem a bylo to výborné.

Jak napsal Táta jsou prostě výpravy a akce na kterých je strašný být ale skvěle se na ně vzpomína a CC rozhodně patří k nim. Kdo ještě nejel a letos váhal vřele doporučuji ;) Snad se příští rok sejdeme na startu.

PS: Legendám samozřejmě gratuluji, ale příště už vás dostanem ;)

PSS: Letos se mi bloudění vyhnulo, díky, že to po mě někdo převzal (Šmejdi) :D