Hlavní stránka

Jessieho skautský archiv
 

archiv Železného kruhu

TOPlist

Založeno 1. května 2007.

Komentáře k článku Kvíčalovské přezdívky 11: Aladin

Gratulace

OdpovědětLenka, 11.06.2014 11:36

Tak kroužek nebo spíš kruh padesátníků se nám pěkně naplňuje, za chvilku to bude ještě Randilka a pak přijdou další a další a další :-). Takže Aladine přidávám gratulaci největší s přáním ať se Ti ve všem daří a ať prožijem všichni ještě hodně společných chvilek...kdekoli.. nejen na Kvíčaldě.

RE: Gratulace

OdpovědětAladin, 11.06.2014 11:42

Se slzou v oku - děkuji.

50

OdpovědětAladin, 11.06.2014 12:45

Jelikož se mě Jessie ptal jak to bylo doopravdy. Tak já si myslím, že první kdo použil moji přezdívku byla Hanka Dostálová (tuším Včelka)a ono se to ujalo, přesně jak říká Jessie a myslím, že to byl rok 1986, ale stářim si to už nějak nepamatuji ;-). Pak teda ještě na jednom z následujících táborů mi říkali více Poladin, ale to už je jiný soudek a na vině párky v páře dělané - kvíčalovský recept.

gratulace

Odpovědětkarel, 15.06.2014 16:38

Přejeme Ti hodně elánu do dalších let. Hodně pohody, štěstí, zdraví a tak vůbec...... Zrovna včera jsme vzpomínali,jak jsi vždycky přišel, když jsi měl opušťák a vedli jsme -někdy i do ranních hodin-debaty o mazácké vojně. Eva+Karel

RE: gratulace

OdpovědětAladin, 15.06.2014 16:47

Díky za přání a díky všem za dary a perfektní setkání a náladu na Kvíčalce.

... ještě k přezdívce

OdpovědětLenka, 16.06.2014 13:10

Když tady na začátku Aladin zmiňoval, že první jeho přezdívku vyslovila Hanka Dostálová (byla to opravdu moje Včelka),zavzpomínala jsem si na ni a samozřejměm v tu chvíli mi přišlo na mysl, jestli ji ještě někdy uvidím. Je už dlouho vdaná v cizině a domů moc nejezdí.No a asi začnu věřit na ten můj šestý smysl, protože si dnes tak v polední pauze kráčím po městě, no a koho nepotkám... Hanku.Naštěstí se ke mě hlásila, protože jsem ji samozřejmě nepoznala, ale spíš tím, že jsem ji tu nečekala. Žije už dlouho v Arizoně, přímo v Phoenixu a byla zde naposledy před 7 lety. na Kvíčalku moc ráda vzpomíná a mám vás všechny pozdravovat... :-) Takže moc ráda vyřizuji... Zdrží se tu asi měsíc, tak třeba budete mít taky štěstí.

RE: 50

OdpovědětYura Šmeral, 07.07.2014 20:41

Aladine, opožděně vše nejlepší k Tvým narozeninám. Vaše silná generace pro nás byla velkým vzorem a spolu s Laďou Weissarem, Darzim, Karlem, Jirkou Stloukalem, Laďou Weissarem ml. a dalšími ztělesnením Kvíčalky a jejích ideálů. Vzpomínek mnoho... V souvislosti s Tvojí přezdívkou se mi vybavil jeden večer na táboře, asi v roce 1987, kdy jsme večer v chatě, kde bývaly sezení nad proběhnuvším táborovým dnem, sepisovali nějaký dokument, možná jen pohlenici, a Ty jsi se na konci po všech ostatních podepsal "a Ládin". Asi jsme byli svědky toho, jak se taková přezdívka upevňuje a stává legendání. Možná by tu pohlednici někdo ještě doma našel...