Hlavní stránka

Jessieho skautský archiv
 

archiv Železného kruhu

TOPlist

Založeno 1. května 2007.

Komentáře k článku Bunkry 2014: Sedloňov - Borová

bunkry

OdpovědětAladin, 20.05.2014 13:00

Jen takové malé shrnutí. Já jsem si to užil , ikdyž někde soudruzi z Norska udělali chybu. Za to jsme jim to včera vrátili v hokeji. Myslím si, že takového deště jsme nikdy neměli ne jen na bunkrech , ale i na ostatních vandrech . Přeháňky to jo, ale celodenní déšť (24h) to jsem asi fakt nezažil.

Jessie, doufám, že jsi stihl dojít domů suchý , i když jsme si asi oba ve stejném okamžiku uvědomili, že jsi vystoupil o zastávku dřív. Fotky pošlu ale mám jich jen 11.

Bobe a pro Tebe doufám dojeli.

Lejtka mě bolí ještě teď , ale jinak je to asi bez následků.

Díky za hezký víkend.

RE: bunkry

OdpovědětJessie, 20.05.2014 13:15

Jo jo, s hodnocením naprostý souhlas.

Že jsem pako jsem si uvědomil v momentě, kdy jsem došlápl na zem. Úplně jsem na tu „novou“ zastávku U komína zapomněl. Ale vracet se do autobusu už se mi nechtělo, tak jsem těch 200-300 metrů navíc došlápl. Ono zas tak moc nepršelo, chytly to jen trochu záda a vršek batohu.

Tělo se pravda připomíná trochu víc než jindy, ale na to, co o víkendu sneslo, to celkem jde :-) Bunkrům 2015 zdar!

Borová - U jedle

OdpovědětBooB, 20.05.2014 13:58

Vážení přátelé,

co k tomu dodat.Opravdu jsem si máknul a chvílemi i zaťal zuby a šel,šel a šel .....

..... z minulosti,

máme za sebou putování dosti.

Vždyť my naši malou zemičku,

prošli blátem v dešti i sluníčku ......

..... a netušil jsem ,jak dokáže naše příroda být nádherná,krásná,ale i drsná,neúprosná a nesmlouvavá.

Co o to,puchýř na levé noze splaskne , boty a oblečení uschne,svaly si odpočnou.Avšak ten prožitek,ten tu bude stále s námi. Bylo to drsné a těžké,ale jsem rád a hrdý na to,že jsem byl u toho ...... máte můj dík a obdiv - kamarádi a souputníci.

BooB

bunkry

OdpovědětVojta, 22.05.2014 10:43

Hoši, hoši - neodvažuju se říct že stárnete a měknete - ale přece jen, není přeci lepší činnosti pro chlapa nežli se rvát se živly všem navzdory ... No a pak by se i realizace druhého noclehu snad, možná dala odpustit.

RE: bunkry

OdpovědětJessie, 22.05.2014 11:10

Zdar Vojto, už když jsem článek psal, přišlo mi na mysl, že je to pěkná nahrávka na smeč "některým nejmenovaným" zkušeným alpinistům. Nezklamals! :-D S tím "rvaním se se živly" naprostý souhlas. My jsme to onoho druhého večera pojali tak, že kdybychom CHTĚLI, samozřejmě to spaní venku dáme. Ale zrovna jsme NECHTĚLI :-)))

RE: bunkry

OdpovědětVojta, 22.05.2014 12:15

Jasný Jessie - pochopil jsi to velice dobře, šlo o kamarádské dloubnutí :-) A pokud tě to uklidní tak i my s Milanem se rádi po slezení z hory po dvou, třech dnech rádi odměníme nocí v penzionu s dobrým jídlem v Italské restauraci :-)

Nicméně - jste dobří že jste do toho vůbec šli, slabší povahy by vůbec nevyrazili a to vy, naštěstí, nejste. A pochopitelně dlouho nebudete (počítáno na desítky let)

bunkry

OdpovědětEva Rozborilova, 22.05.2014 15:03

Hm..., párkrát jsme si na Vás vzpomněli, když jsme na oslavě u Burianů- u dobrého jídla a pití, v suchu,v teple- koukli z okna a viděli jen zamračenou oblohu a nepřetržitý déšť. I jsme dobře odhadli, kdo že se na takový výlet v takovém počasí vydal. Jste dobří....

RE: bunkry

OdpovědětJessie, 22.05.2014 15:24

Ahoj Evo, díky za "vzdálenou podporu" i ocenění našich kvalit. Ne všichni to ale asi takhle viděli, třeba rodičové. Nevím, jak dnes, ale kdysi dávno "vonehdá" říkávala maminka Aládinová "blbý děcka..." :-D