Hlavní stránka

Jessieho skautský archiv
 

archiv Železného kruhu

TOPlist

Založeno 1. května 2007.

Komentáře k článku Kvíčalovské přezdívky 5 – Čičák

Čičák

OdpovědětAladin, 03.05.2011 16:19

No a to jste ještě neměli možnost jet s ním v autě podél řeky Úpy. Musím říct, že řízení se příliš nevěnoval a jsem docela rád, že jsme v té řece nezkončili. Ne nadarmo je vodař - jak se mluví o vodě, tak je v sedmém nebi. Jednou jsem byl svědkem, jak jeho žena popisovala dovolenou v Jižních Čechách o povodních 2002 - hodně lidí tehdy bylo z vody v šoku - ne tak Čičák. jedenáct-jedna :-)))

Je to všechno pravda!!

OdpovědětJindra "Išuna", 03.05.2011 23:07

Moooc pěkně jste to napsali.A svatosvatě přísahám na zaječí lebku(toť jedna z domácích legend), že je to všechno pravda.

Moji kolegové v práci nechápou a jsou udiveni, tím, že rozumím "chlapským " vtipům, občas i nějaký přidám, neurážím se a prý mám mužské myšlení:-) To poslední mě teda někdy trochu děsí, ale vždy s úsměvem odpovídám, že je to výchovou mých dvou starších bratrů.Moje dcery říkají Čičákovi-"srandovní strejda" a můj muž mu říká herec z Národního.Protože Čičák ani nemusí mluvit- udělá gesto a všichni čůráme smíchy:-)

A naprosto neodolatelné jsou historky, ...jak si mí bratři hráli na indiány a přišli domů a ze zad jim trčely šípy, ...jak Čičák s Ňouňou a Jurou si hráli v garáži a polili Juru sírovkou a na něm mizela tesilová teplákovka a běžel domů a zůstaly mu jen lampasy a zip a guma v pase,...jak se jel představit ke své budoucí ženě ...a utrhl splachovadlo,urval umyvadlo a barokní sošce(kterou rozbil) lepil hlavu žvýkačkou, ...dostal od rodičů ruskou stavebnici"mladý chemik" a přiotrávil se ,shořely záclony a desítky let byl pod oknem vyleptaný flek na dlžbě a jak... tisíce a tisíce historek! Bavím tím spoustu lidí a snad ti to Čičáku neva. zdraví ségra Išuna

RE: Je to všechno pravda!!

OdpovědětEvík, 04.05.2011 00:59

Mě to prostě nedá a na Išunin komentář "musím" reagovat... Tak tak!! Přesně tak!! Já se teď doma jen při výčtu historek nepřetržitě smála tak, že mi až vyhrkly slzy :-))))) A když si ještě k tomu přidáte podrobný nadšený barvitý Išunino líčení všech historek na táboře večer za chatou - tak se smáli až se za břicho popadali i všichni neKvíčaláci a my, co si ke jménům dosadili i tváře, jsme smíchy skoro až padali pod stůl :-))) bez nadsázky a bez přehánění. Mrňátka dokonale utahaný tvrdě spaly a náš smích musel být na tuty slyšet až na Sucháči - to zkrátka nešlo v sobě dusit - takový kousky se jen tak někomu nepodaří :-))))

Jinak já osobně Čičáka pamatuju ze svýho prvního tábora 1984 a jak mě jako malou holčičku na noční hlídce společně s Ňouňou pěkně vystrašili - vtipálci :-))))

RE: Je to všechno pravda!!

OdpovědětJessie, 04.05.2011 07:20

Tak tak, to je přesně ono a navíc trefně a pěkně napsáno. To jsou přesně ty story, které nás znova a znova baví na setkáních Železného kruhu. A taky zmínka o Čičákově hereckém nadání je zcela na místě - ty role, kde se má v našich klipech opravdu HRÁT, určitě nedostává z protekce ;-) Zdraví "rejža" Jessie

Čičák

OdpovědětBooB, 09.05.2011 14:54

A mám průšvih......

Čičákovi jsem o tom článku do "série" přezdívek říkal,když byl článek surový v pracovní verzi.Zamyslel se a povídá mi,že jej chce před "vydáním" vidět ...... neviděl ! Tak čekám,co bude ..... : "..

.. Čičáku,tentokrát jsem v tom nevinně ...... !!!"

P.S. Dokážete si všichni představit můj výraz v obličeji,když při prvním seznamování s novými spolužáky na VŠ se jedna bezva kámoška představila,jako ..... Eva Čičáková .......

BooB

Čičák

OdpovědětMartin, 09.05.2011 22:40

Čičák byl,je a bude můj nejlepší kamarád. Příhod s ním je nejméně na dvě tlusté knihy. Jednu s názvem " Čičák a kapela" jsem Vám tady už popsal. Bohužel, já velký přítel s výpočetní technikou, těsně před finálem - odeslat, jsem si celou zprávu dokonale vymazal.Tak se máte na co těšit. Zdravím v Úpici. Ajťák Martin.

Martin

OdpovědětLenka, 10.05.2011 22:08

Ahoj,

... tak Martine,každý den nedočkavě kontroluju komentáře, kdy už něco přidáš a vidím, že už je to na dobré cestě :-)). Nevzdávej to, druhý pokus určitě vyjde a nejsem určitě sama, kdo se těší, že se zase pobaví... :-))

Setkáni s Čičákem

OdpovědětDana Jak., 25.05.2011 08:06

Ty Vaše historky mě nikdy neomrzí. Zase jsem se při čtení komentářů pěkně nasmála a je fakt, že potkaz Evu Čičákovou, tak taky nevěřím. Já si Čičáka pamatuji taky z mého prvního tábora (3. třída - léta páně). Tenkrát jsme ho dostali jako instruktora do oddílu. Mimo jiné tam byl i Michal Mačát - známý sportovec, který nám nedal žádnou hru jen tak zadarmo. Coby malé dítko zvyklé sportovat tak leda v kleče na poli při jednocení řepy, jsem měla z Michala děs v očích a už jsem se fakt "těšila" jak se proběhnem. Táboroví spolubojovníci mě ale uklidňovali, že mám v oddíle Čičáka a ten je skvělej. Když už nebudu moct, ponese mě na zádech. To mě uklidnilo. Ten rok ale někdo vymyslel úžasnou věc a při každém nástupu na hru či CTH se instruktoři vyměnili. Zkrátka Čičák s námi neběžel ani jednou a dodnes pochybuji o tom, že ví, že žiju. Dodnes však jakmile někde slyším "Makej, dělej, přidej, běž!", vidím před sebou Michala Mačáta.

Podruhé jsem se s Čičákem nesetkala na základní škole. Coby maldinký pan (tenkrát ještě soudruh) učitel nastoupil na první stupeň. Neučil mě, jen jsem ho jednou potkala na chodbě. Uviděl ho i Frany Žáček a na celou dlouhatánskou chodbu zařval "Čau Čičáku!". Co na to Čičák nevím, ale Franymu bylo vysvětleno, jak se má ve škole chovat.

Ona vůbec celá Báčovic rodina je bohatá na přezdívky. Když někdo řekne Jindra, vybavím si více tváří, ale Išuna - ta je prostě jen jedna. Stejně tak je to i s Čičákem a Boobem. A věřím, že o zábavu u nich nebyla nikdy nouze. Všechny Vás zdravím a čest Vašim rodičům.

Bramborák

OdpovědětBooB, 10.06.2011 11:42

........ víte ono těch historek je mnoho..... třeba tuto moc neznáte.

Onoho roku se v MT konal jeden z ročníků Bramroráku a jedním z hostů byl R.Křesťan a Druhá Tráva.Vzhledem k tomu,že nás Aladin vždy zásoboval novými a novými hity různých zahraničních grup,tak jsem dobře znal skupinu "Dire Strites" ( snad jsem to napsal dobře ) a jejich megahit baladu Telegraf Road.Křesťan tuto věc nastudoval a věděli jsme,že ji bude htát na Bramboráku.S Čičákem jsme půl roku dopředu o ničem jiném nemluvili než o tom,jaká to bude pecka až Telegrafní cestu uslyšíme.

Neumím doře popsat,jaký byl šok pro nás,když jsme se v den konání Bramoráku dozvěděli,že naši odjíždí a nám zústane na krku mrňavá Išuna ............. ,to znamená,žádný Křestan a být doma !!!

KATASTROFA !!!!!!!!

Ale to by nebyl Čičák s BooBem,aby něco nevymysleli.Sbalili jsme mrňouse Išunu a vzali ji potajmu s sebou na Bramborák. Protože stále s něčím votravovala,tak jsme těsně před vystoupením Křesťana dostali nápad.Věděli jsme,že Išuna má ráda bramorový placky a tak za poslední zbylé koruny jsme jich nakoupili Išunce asi 10 a k tomu 4 Kofoly a milou Išunku jsme posadili na lavičku a před ní tuto spoustu dobrot.

Bezelstná dětská očka hrála radostí a spokojeností při pohledu na tu horu dobrot.Išuna se pustila do pojídání placek a my jsme se mohli věnovati bezvadné muzice.Jelikož se to trochu protáhlo,vrátili jsme se k Išunce asi za 2 až 3 hodiny a Išunku naši spokejenou.Právě dojídala poslení placku a v kofolách o nic více nezaostávala.Bezva,..... klaplo to a my jsme spokojeně odtáhli neméně spokojenou Išunku směrem k domovu.

No, co Vám budu povídat ........ po cestě jí bylo blbě,protožš se přežra..... přepapala a cestou domů blila,jako Amina.Stále zdržovala tím svým blitím a my to nestihli včas,naši už byli doma a navíc to na nás práskla a i to,že blila ......

:-))

BooB

RE: Bramborák

OdpovědětJindra "Išuna", 10.06.2011 20:42

Nesouhlasím!!!! Já na vás nikdy nebonzovala.A myslím, že to byly makrely a ne placky, ale to už je fuk. Je fakt, že to ze mě lítalo.Moc dobře si to pamatuju a taky si moooc dobře pamatuju, že jste se věnovali nejen muzice,co??? Co na to tvá paměť,bratře!!?

RE: Bramborák

OdpovědětJindra "Išuna", 10.06.2011 20:42

Nesouhlasím!!!! Já na vás nikdy nebonzovala.A myslím, že to byly makrely a ne placky, ale to už je fuk. Je fakt, že to ze mě lítalo.Moc dobře si to pamatuju a taky si moooc dobře pamatuju, že jste se věnovali nejen muzice,co??? Co na to tvá paměť,bratře!!?

tYvSUrSumeLg

OdpovědětTracen, http://www.bing.com/, 27.11.2011 03:47

I will be putting this dazzilng insight to good use in no time.

XqnKNMTHSiBQdVK

Odpovědětqsgmow, http://mldugxjaicni.com/, 29.11.2011 19:04

e8dh1b , [url=http://gfngsjsjzmnt.com/]gfngsjsjzmnt[/url], [link=http://yoeilnycinzm.com/]yoeilnycinzm[/link], http://kpxvuhousrrl.com/

JegGBaMQNwUvbuZDZvq

OdpovědětjoeANDgab, http://www.myinsurplace.com/, 30.11.2011 02:29

http://www.myinsurcover.com/ car insurance quotes 683 http://www.accessinsurdeals.com/ auto insurance quotes %O

tlBUvtwEAgjED

Odpovědětzacherymon, http://www.accessinsurdeals.com/, 02.12.2011 03:29

http://www.myinsurguide.net/ auto insurance quotes wtzr http://www.bestinsurplans.com/ health insurance online %-(

FqLUUcfjHj

Odpověděttheronunit, http://www.bestmedsprice.com/, 10.12.2011 04:25

http://www.medicohelp.net/ viagra :))) http://www.skinmedicina.com accutane :-P

YgBcqDGBJHH

Odpovědětannaogkaren, http://www.healthinsur.net/, 22.12.2011 09:14

http://www.sundayonanism.com/cheap_auto_insurance.html cheap auto insurance :-PP http://www.healthinsur.net/ etna health insurance liirb http://www.spruceupyourlife.com/auto-insurance-quotes.html auto insurance quotes 5152

SkvzlmCqudjloXHnws

Odpovědětmstadeusz, http://www.sundayonanism.com/, 26.12.2011 08:42

http://www.sundayonanism.com/cheap_auto_insurance.html cheap auto insurance =-[[[ http://www.tarinthai.com/homeinsurancequotes.html homeowners insurance owzib http://www.swwildspace.com/cheap_health_insurance.html health insurance quotes 440869

swQvslGxOp

OdpovědětDesoxyri, http://www.wjcrew.org/, 01.01.2012 04:41

http://www.iphoneobserver.com/cheap-home-insurance.html homeowners insurance california :-OOO http://www.twinsmobiledetailing.com/ cheap auto insurance 019 http://www.tarinthai.com/ auto insurance quotes >:D

swQvslGxOp

OdpovědětDesoxyri, http://www.wjcrew.org/, 01.01.2012 04:41

http://www.iphoneobserver.com/cheap-home-insurance.html homeowners insurance california :-OOO http://www.twinsmobiledetailing.com/ cheap auto insurance 019 http://www.tarinthai.com/ auto insurance quotes >:D

http://www.spruceupyourlife.com/cheap-auto-insurance.html affordable auto insurance bxzvz http://www.ucsga.com/ auto insurance 227828 http://www.homeinsur.net/ louisiana homeowners insurance 2622

ycEESNnzkDTvvsWL

OdpovědětKeyanna, http://www.bing.com/, 29.11.2011 01:25

Most help artilecs on the web are inaccurate or incoherent. Not this!

Čičák

OdpovědětKajtl, 01.07.2011 13:31

Přezdívka Čičák vznikla zkrácením slova kočičák, tedy výkal od kočky. Když jsme byly na horách, měli Čičák a Martin na pokoji obrovský smrad. Čičák to pořád řešil a my se mu smáli že má za postelí zapomenutý "kočičák" co tak šílene smrdí a on to pořád řešil a řešil až dostal úvodní přezdívku "kočičák" a později "čičák".

RE: Čičák

OdpovědětAladin, 19.07.2011 21:34

Musím reagovat na zcela zcestnou zprávu ze západních Zater zakra Tater. Na horách výše jmenovaní nebyli - Kočičák jsi tam měl ty s Bobem a já s bráchou jsme se vám smáli - (Jessie může ověřit ve starém cancáku), ale jako prázdninová kachna to nebylo špatné :-)

RE: Čičák

OdpovědětBooB, 22.07.2011 10:40

Doplnění Aladina,

smradlavý kočičák dle mě měli na pokoji holky fčele s Lídou ...........

ucbBHVHoDXoLp

OdpovědětBella, http://www.yahoo.com/, 29.11.2011 01:58

You get a lot of respect from me for writing these helpful arictels.

fJtKTHiUrszmlAY

OdpovědětJaelyn, http://www.bing.com/, 29.11.2011 01:30

I am ttolaly wowed and prepared to take the next step now.

pijzzwtnu, http://www.hhgyybhkap.com gwzzgvaabu

Odpovědětxdutsdhiao, http://www.kjqnkueqtc.com/, 11.01.2012 22:58

pijzzwtnu, http://www.hhgyybhkap.com gwzzgvaabu

pijzzwtnu, http://www.hhgyybhkap.com gwzzgvaabu

Odpovědětxdutsdhiao, http://www.kjqnkueqtc.com/, 11.01.2012 22:59

pijzzwtnu, http://www.hhgyybhkap.com gwzzgvaabu

pijzzwtnu, http://www.hhgyybhkap.com gwzzgvaabu

Odpovědětxdutsdhiao, http://www.kjqnkueqtc.com/, 11.01.2012 22:59

pijzzwtnu, http://www.hhgyybhkap.com gwzzgvaabu

pijzzwtnu, http://www.hhgyybhkap.com gwzzgvaabu

Odpovědětxdutsdhiao, http://www.kjqnkueqtc.com/, 11.01.2012 22:59

pijzzwtnu, http://www.hhgyybhkap.com gwzzgvaabu

nujexwtnu, http://arabidopsis2007.com/ Vigrx in philadelphia stores, qrZxdua.

OdpovědětEffects of vigrx, http://arabidopsis2007.com/, 15.01.2012 19:23

nujexwtnu, http://arabidopsis2007.com/ Vigrx in philadelphia stores, qrZxdua.