Hlavní stránka

Jessieho skautský archiv
 

archiv Železného kruhu

TOPlist

Založeno 1. května 2007.

Komentáře k článku Operace PVC, 18. dubna 2009

Prestižní role Lesany

OdpovědětDarzinka, 21.04.2009 22:03

Tak poslední odstavec mne dostal. Nejprve rozesmál, ale potom... Když si uvědomím, že prvními lesními vílami jsme byly já s Kafkou, že je to již drahně let a že vzhledem ke svému stále pokročilejšímu věku a opravdu natřískanému pořadníku na tuto čestnou roli jí již pravděpodobně nikdy nebudu, dojatě jsem zamáčkla slzu v oku, blahořečila osudu a Jessiemu, že jsem tuto čest měla alespoň jednou a teď svým mladším a šťastnějším kolegyním tímto nahlas závidím...:o))))

RE: Prestižní role Lesany

OdpovědětJessie, 22.04.2009 07:25

A to ještě až potenciální Lesany uvidí videonahrávku, kterou jsem před chvíli pod článek doplnil. Rovnou si chystám tabulku, abych měl kandidátky kam zapisovat. Ale já věděl, že jednou to musí přijít, že ledy puknou a "kdo si počká, ten se dočká" ;-)

Jinak mě nad tvým komentářem také napadlo, že už je nejvyšší čas zřidit v sekci PVC v archivu také přehlednou statistiku Lesan, aby se mi tam probůh některá nevetřela dvakrát!

RE: Prestižní role Lesany

Odpovědětdarzinka, 22.04.2009 17:44

No a je to tady, touhle tabulkou a statistikou je ta šance na zopakování již nenávratně v tahu...:o)))

A nechci bonzovat, leč hlásit by se to mělo: Eliška prý už byla Lesana dvakrát, a to se řeeekneee!:o)))

PS: Ta tabulka je dobrej nápad, já mám tabulku aj na vánoční dárky. Samozřejmě v excelu:o))) Pro Ty z vás, kteří k tomuto programu mají averzi podotýkám, že po jistém kurzu se u mne excel stal velmi oblíbeným, dokonce jej preferuji před wordem. A to zcela vážně. :o)

RE: Prestižní role Lesany

OdpovědětEfka, 22.04.2009 20:30

Ha, excel! Já vím, jak je šikovnej, ale když on mi ne vždycky rozumí.

RE: Prestižní role Lesany

OdpovědětEfka, 22.04.2009 20:33

Ptát se, jestli vyjde řada i na mě, je bláhové až odvážené, že? Ale mohl by sis tam Jessie připsat na nějakej rok (myslím tím třeba 2020 a víc) i Kateřinku. Musím myslet na budoucnost a když už se sepisuje pořadník, tak aby naše holčička nepřišla zkrátka.

RE: Prestižní role Lesany

OdpovědětJessie, 23.04.2009 07:51

Ad Eliška: Pomluvy - jak se lze snadno přesvědčít v přehledu Lesan v archivu (http://www.vsmt.cz/jessie/Articles/68.aspx#pvc) či z fotografií (odkazy tamtéž).

Ad Excel: Nemůžu, než souhlasit. I proto, že na zmiňovaném kurzu jsem byl taky ;-)

RE: Prestižní role Lesany

OdpovědětJessie, 23.04.2009 08:11

Hmm, krásná ukázka péče odpovědné matky o budoucí karieru milované dcery! Tomu fandím - už je to tam (viz pořadník na http://www.vsmt.cz/jessie/Articles/68.aspx#pvc).

Další zájemkyně? Ale pozor- pouze seriózní nabídky!

RE: Prestižní role Lesany

Odpovědětdarzinka, 23.04.2009 15:09

Ty jo, Efko, jsi velice zodpovědná matka, Kateřinka ani neví, jaký v Tobě má poklad!:o)))

Další zájemkyně o tuto prestižní roli mohou jen doufat, že se nerozhodnete Kateřince pořídit hejno sestřiček:o)))

PS: Efi, proti chybám v komunikaci s Excelem doporučuju ten kurz, jak jsme tam s Jessiem byli. A že ten kurz je fakt dobrý poznáš podle toho, že Jessie na něj chodí pořád dokola, jak se mu tam líbí!:o)))

RE: Prestižní role Lesany

Odpovědětdarzinka, 23.04.2009 15:11

Hm, můj informační zdroj si to pěkně schytá. Doufám, že za zbití dcery starosty je stejná trestní sazba jako v jiných případech:o))

RE:Prestižní role Lesany

OdpovědětEva Rozborilova, 27.04.2009 18:31

A nemohla by být taky nějaká Pralesana?Že bych se nahlásila na rok 2021,rok po Kačce. To mi bude teprve 60......

RE: RE:Prestižní role Lesany

OdpovědětJessie, 28.04.2009 07:01

Ahoj Evo, samozřejmě, že můžeš být v roce 2021 Lesanou (hned si to píšu), žádná věková diskriminace se u nás nepěstuje! Měl bych jen jednu malinkou, zcela zanedbatelnou podmínku, a to že ti doprovodné trpaslíky a elfy sehraje "Pánská jízda". A to zařídit, by pro tebe neměl být problém ;-) I pokud by se na to místo náhodou tlačila nějaká mladší, nevidím to jako neřešitelné. Uděláme konkurz, který by díky tvým bohatým uměleckým zkušenostem, přirozenému hereckému talentu a odjakživa dravému a temperamentnímu projevu pro tebe neměl být problém vyhrát (obzvláště pokud v porotě zasednou ti správní hodnotiči;-) Rozhodně tvé šance vidím velmi vysoko.

RE:Prestižní role Lesany

OdpovědětEva Rozborilova, 28.04.2009 18:49

Tak Jessie, tos mě velice potěšil,už jsem zpracovala při Večerníčku i část Pánské jízdy.Souhlasí a už se začnou připravovat.Času je málo....