Hlavní stránka

Jessieho skautský archiv
 

archiv Železného kruhu

TOPlist

Založeno 1. května 2007.

Pět křížků na krku, pět svíček na dortu…

A0225bx.jpgA0225ax.jpgTo to letí, to to letí, uteklo už půl stolení, aneb jak v letošní dušičkový čas i na Jessieho došlo. Druhého listopadu uzavřela moje drahá polovička Pavel Jessie Navrátil kruh šestice padesátníků naší kvíčalovské party, narozených v třiašedesátém. No a protože si s Pájou a Mirindou myslíme, že by bylo škoda, aby zrovna Jessie na svých stránkách co by oslavenec chyběl (a sám sebe by se skromností sobě vlastní určitě na svých stránkách nepřipomínal :-), dovolíme si mu touto cestou popřát všechno nejlepší a kromě prvotního zdraví ještě aby mu vydržel jeho stálý optimismus, nadšení a zápal pro dobrou věc.

Jako bonus přikládáme pár fotostřípků z tohoto i minulého století, ať si „bratr manžel“ a „bratr táta“ :-) trošku zavzpomíná. No a kdyby se snad někdy Jessie někoho z minulých oslavenců byť v dobré víře nebo i z legrace svými slovy (ne)chtěně dotkl, má tento možnost se chopit příležitosti a právě teď mu to vrátit… takže ho nešetřete :-)

PS: Vzhledem k tomu, že nejsme tak technicky zdatné jako on a vytvořit toto dílo nám pěkných pár nočních i brzkých ranních hodin trvalo (to aby nás u toho nenachytal), nezbývá než doufat, že sem tyto řádky i s bonusem náš webmistr vloží… nakonec jestli to teď čtete, je to dobrý (…ještě hoří :-)

Lenka

A0225cx.gifVšecko nejlepší k padesátinám, tatínku :-)

Související článek: Setkání padesátníků na Kvíčalce