Běh pro válečné veterány

Naše škola se již tradičně účastní celoarmádního charitativního projektu *Běh pro válečné veterány* na podporu Vojenského fondu solidarity. Start běhu je 8. května a kilometry se načítají do 25. května 2021. Účastnit se může kdokoliv z vojáků z povolání, občanských zaměstnanců, žáků a přátel Vojenské střední školy MO.

Pro sledování a sdílení výsledků běhu lze například použít tyto aplikace:

  • Runtastic
  • Nike+ Run club
  • Map my run by under armour
  • Runkeeper

Vaše výsledky (printscreen) nám průběžně zasílejte na e-mail behsvss@vsmt.cz. My je zaznamenáme do sdílené celoarmádní tabulky. O výsledcích vás budeme průběžně informovat na našich sociálních sítích. Zasílejte nám i fotografie z vašich výběhů, rádi je uveřejníme k motivaci ostatních. Nezapomínejte, že každý kilometr pomáhá.

Projekt charitativního běhu podpořil také ČEZ, který ve své aplikaci Pomáhej pohybem prezentuje tuto akci pod názvem "Běh pro válečné veterány". Cílem je v této aplikaci nasbírat stanovený počet bodů v časovém limitu, aby ČEZ věnoval 100 000,- korun.

P.S.: Minulý *Běh pro válečné veterány* jsme s nejvíce naběhanými kilometry vyhráli, potvrdíme letos, že to nebyla náhoda? 😊 Děkujeme za vaše kilometry 😊

nprap. Stanislav Smital – vrchní praporčík školy

01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg