Druhý vítězný pochod na Den vítězství

Při příležitosti květnových oslav Dne vítězství se uskutečnil 6. května 2017 v pořadí již sedmý ročník Vojenského pochodu České republiky, který probíhal pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje v Lednicko-valtickém areálu.

Možnost účastnit se na této akci spolu s dalšími příslušníky ozbrojených složek, ale i širokou veřejností využili také naši žáci a vojáci z povolání s rodinnými příslušníky a absolvovali stanovené trasy pochodu od 9 do 35 km.

V rámci tohoto pochodu proběhla také soutěž o vytvoření „největšího týmu“ a zde se podařilo našemu týmu „VŠMT“ umístit na prvním místě s celkovým počtem 53 přihlášených účastníků, což bylo o 31 účastníků více než měl druhý největší tým. Podařilo se tak obhájit předloňské vítězství a zlepšit skóre oproti loňskému třetímu místu.

Na tomto úspěchu se však také podíleli organizátoři této akce, kteří byli vstřícní vůči našemu týmu z důvodu jeho velikosti, čímž napomohli žákům k účasti na samotné akci, vzorné reprezentaci a také motivaci do dalších ročníků.

npor. Mgr. Pavel Polášek, MBE

01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg 06.jpg 07.jpg 08.jpg 09.jpg 10.jpg 11.jpg